Czas realizacji zamówienia

Nasz magazyn wysyłek pracuje w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8oo do 16oo

Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco, zgodnie z kolejnością zamówienia. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy, realizowane będą w najbliższym dniu roboczym.

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze od poniedziałku do piątku z pominięciem świąt i dni ustawowo wolnych.

Zamówienia złożone w danym dniu roboczym, do godziny 11oo, najprawdopodobniej będą zrealizowane w tym samym dniu, tzn., że, w tym samym dniu będą spakowane i zgłoszone do wysyłki. Niestety, nie zawsze się to udaje, ale wykorzystamy wszystkie możliwości, żeby właśnie tak było.

Z reguły czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni, a czas dostawy zamówienia do klienta, w dużej mierze zależy od wybranej formy płatności oraz od wybranej formy dostawy.

Proszę pamiętać, że najszybciej dochodzą przesyłki dostarczane przez kurierów DPD- 99% przesyłek dochodzi w 24 godziny od momentu nadania.

Wybierając opcje Paczkomaty 24/7, przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie w przeciągu 24 godzin od momentu nadania.

Przesyłki realizowane przez Kuriera Poczty Polskiej- Pocztex, znajdą się w punkcie odbioru w przeciągu 48-96 godzin od momentu nadania.

Przesyłki zamówione poprzez ORLEN Paczka, znajdą się w punkcie odbioru w ciągu 48 godzin od momentu nadania.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl